PETR CASANOVA VÁS ZVE NA

TAJEMSTVÍ OBCHODU 2018

FORUM KARLÍN 05.04. 2018

Získejte vstupenku

O Konferenci

„Buď za svůj život převezmete zodpovědnost, nebo budete celý život poslouchat rozkazy.“
Robert T. Kiyosaki

Tajemství Obchodu je největší konferencí svého druhu v ČR. Nejen svým rozsahem a velikostí publika, ale hlavně tím, jakou vám dává příležitost. Tajemství Obchodu je unikátní, protože vám nabízí možnost zažít největší česká jména přímého prodeje v jeden den, na jednom podiu nebo dokonce u jednoho stolu v panelové diskuzi. 11 inspirujících vzorů. 11 poutavých témat. 11 tajemství obchodu.

KDY

ČTVRTEK
5. dubna 2018


Zažijte největší esa obchodu


Jejich jména znáte. Učíte se z jejich příběhů, jsou vašimi vzory. Na konferenci přednášejí ti, kteří na tolik konkurenčním trhu dosáhli největších úspěchů. Využijte jedinečné příležitosti. Inspirujte se jejich tajemstvím.

Buďte součástí dění


Na konferenci Tajemství Obchodu nejste jen divákem. Chcete slyšet odpověď na Vaši otázku? Panelové diskuze řečníků jsou pro vás příležitostí nejen vidět několik nejúspěšnějších obchodníků společně na podiu a slyšet je diskutovat na jedno téma, ale hlavně položit vaše dotazy.

Promluvte si se svým vzorem


Je setkání s lídry vašeho oboru tím, co vás bude motivovat a pohánět po zbytek vaší kariéry? Ujistí vás rozhovor s nimi v tom, že chcete pokračovat, chcete růst, chcete být jako oni, nebo lepší než oni? A kdy budete mít další příležitost setkat se najednou s několika z nich, včetně největších konkurentů? VIP vstupenka Vám ji zaručí.

Moderátor

Petr Casanova, Zakladatel FirstClass.cz a BusinessLeaders.cz

Řečníci

Program Konference

 • Program přednášek

  5. 4. 2018

 • Petr je zakladatelem projektů FirstClass.cz a BusinessLeaders.cz, autorem knižních bestsellerů 250 zákonů lásky (2015), Dvanáct srdcí (2016) a 100 nejkratších cest k Tobě (2017). Je také jediným tvůrcem magazínu FC (vchází od listopadu 2011).

 • Odrazuje vás vaše okolí? Sami o sobě pochybujete? Máte svůj cíl? Barbora Chuecos vám nabídne svůj pohled na to, jak se vyrovnat s tím, že vám vaše okolí nevěří. Barbora Chuecos vystudovala obchod na VŠE a marketing a výzkum trhu v Belgii. V roce 2000, tři roky po založení společnosti, nastoupila do marketingového oddělení Mary Kay ČR a za další tři roky se stala generální ředitelkou pro ČR a SR. V roce 2011 zvítězila v hlasování čtenářů iHned.cz v rámci ankety TOP 25 žen českého byznysu. Dlouhodobě ji naplňuje práce s lidmi a jejich vnitřním potenciálem, čemuž se věnuje nejen v rámci Mary Kay. Působí jako mentorka v několika vzdělávacích a rozvojových projektech se zaměřením na ženy v byznysu.

 • Prodat nekvalitní produkt je paradoxně snazší, protože je levnější. Proč jít těžší cestou? Jiří Lízálek vás naučí, jak vysvětlit, že se vyplatí si připlatit za kvalitu. Společnost JUST, založená v roce 1930, dala vzniknout systému přímého prodeje ve Švýcarsku. O několik let později si získala celosvětovou prestiž a dnes se její produkty prodávají ve 35 zemích světa. Roku 1992 stál Jiří Lízálek u vzniku JUST CS, výhradního zástupce švýcarského výrobce kosmetickývh produktů JUST v tehdejším Československu. V roce 1995 firma ke svému sortimentu přidala potravinové doplňky zdravé výživy společnosti Nahrin Švýcarsko a stále roste jako výhradní zástupce obou značek v ČR.

 • Jak zvládat těžké začátky? Jak získat podporu okolí a rodiny? Má smysl budovat síť uvnitř rodiny? Nejen tyto otázky vám zodpoví dámy během první panelové diskuse. Zajímá vás k tomuto tématu něco konkrétního? Položte i vy své dotazy a odneste si cenné poznatky zkušenějších kolegů z oboru.

 • Chybí vám vnitřní motivace? Nevíte, jak na to? A jak důležitý je první dojem? To a ještě mnohem víc se dozvíte od Petra Kroupy. Pokud zkusíte Petra Kroupu najít na internetu, pravděpodobně se dozvíte, že „Ing. Petr Kroupa je český basketbalista.“ Ne, nejde o shodu jmen. Petr Kroupa má za sebou úspěšnou basketbalovou dráhu se stříbrnou medailí z české basketbalové ligy a doslova stovkami bodů získaných v českých i evropských soutěžích. Po úspěšné kariéře basketbalisty se začal naplno věnovat podnikání a vybudoval kariéru možná ještě úspěšnější. V současné době je jedním ze šesti partnerů poradenské společnosti Partners a předsedou dozorčí rady Partners Investiční Společnosti.

 • Víte, že neúspěch není opak úspěchu, ale součást cesty k úspěchu? A jak se i přes mnohá "ne" udržet na správné cestě? To vám objasní Roman Hassman. V roce 1990 odjel do USA, kde se více než tři roky živil jako pokrývač i učitel tance. Po návratu do ČR rozjel svoji první větší podnikatelskou aktivitu. Dovoz tanečního oblečení a obuvi. Také vsadil na audiovzdělávání. „Nakoupil jsem si kazety v přepočtu asi za 200 tisíc korun. A dva roky jsem z nich jenom pořád poslouchal úspěšné lidi, jak vyprávějí o své cestě k úspěchu,“ říká. V současnosti je zakladatelem, majitelem nebo podílníkem několika prosperujících společností, jeho úsek Amway má roční obrat vysoko přes 100 milionů korun a je dokonce jedním z 15 členů celoevropského vedení společnosti. „Velkou Hassmanovou předností je, že umí udělat z obyčejných lidí lídry,“ říká Pavel Hájek, který má podíl v jedné z jeho firem.

 • Je pro vás složité nacházet nové a schopné členy týmu? Zabere vám to hodně času? Pánové vám v panelové diskusi odpoví i na tyto otázky. Zajímá vás k tomuto tématu něco konkrétního? Položte i vy své dotazy a odneste si cenné poznatky zkušenějších kolegů z oboru.

 • Potřebujete pomoc s udržením kvality týmu? Víte, jak docílit toho, aby i ti v nižší části hierarchie udržovali stejnou vizi? Máte problém najít čas a energii na budování týmu? Řešení na tyto a podobné problémy vám představí Petr Hrubý. V toce 1998 mu bylo 26 let. Měl za sebou poměrně bohaté zkušenosti s přímým prodejem a skvěle rozjetou kariéru, ale potřeboval jít dál a na trhu nebylo nic, co by mu vyhovovalo. Tehdy se rozhodl jít vlastní cestou a založil Broker Consulting. Společně s bratrem začínal znovu od nuly. Od nuly vybudoval společnost, která v roce 2016 překonala hranici 1 miliardy korun obratu. Z asi 20 lidí, kteří přišli na úplně první školení, zůstávají někteří dodnes. Pro mladé, kteří mají dnes stejný drive jako on, když v 21 letech začínal, považuje za důležitou jednu věc. Aby se nenechali zkazit průměrností lidí kolem sebe. „Protože průměrných, těch je vždycky víc.“

 • Máte problém přesvědčit klienta o důveryhodnosti produktu? Stává se vám, že musíte získávat důvěru stále dokola? Odpovědi se dozvíte v panelové diskusi. Zajímá vás k tomuto tématu něco konkrétního? Položte i vy své dotazy a odneste si cenné poznatky zkušenějších kolegů z oboru.

 • Jak přemýšlet ve velkém? Proč přemýšlet do budoucna bez ohledu na to, kde teď jste? Robert Hanzl vám dá odpovědi a řekne k tématu i mnohem víc. Podnikání má v krvi, do realit se vrhl v roce 2003, kdy ve svých 24 letech začínal jako řadový makléř, v roce 2006 založil s jedním z tehdejších kolegů společnost NEXT Reality, která se za 12 let zařadila mezi nejvýznamnější hráče na realitním trhu. Je také spoluzakladatelem Realitního vzdělávacího institutu a člen asociační rady Asociace realitních kanceláří ČR Dle jeho slov „pracuje v nejlepším oboru, kterým reality a obecně práce makléře, či obchodníka, jsou.“

 • Proč do toho na začátku šel? Proč to budoval? A proč to nakonec prodal? Aleš Buksa se s vámi podělí o svá proč. Ještě jako nadějný hokejista Vítkovic a nadšený muzikant přijel roku 1966 koncertovat do Německa. Rozhodl se tam zůstat, ačkoliv jazyk moc neovládal. Po pěti letech se rozhodl vystudovat dálkově ekonomiku, aby mohl začít nový život. V roce 1978 poznal multi-level marketing, ve kterém viděl svou budoucnost. Do ČR se vrátil v roce 1993, kdy ho oslovila společnost LR international s nabídkou vybudovat ve své domovině její pobočku. Aleš Buksa výzvu přijal a stal se prvním, kdo přivedl multi-level marketing do ČR. Před dvěma lety svůj podíl ve společnosti prodal a dále se věnuje jiným projektům, z nichž velkou část tvoří charita.

 • Petr je zakladatelem projektů FirstClass.cz a BusinessLeaders.cz, autorem knižních bestsellerů 250 zákonů lásky (2015), Dvanáct srdcí (2016) a 100 nejkratších cest k Tobě (2017). Je také jediným tvůrcem magazínu FC (vchází od listopadu 2011).

 • Networking je velmi důležitou součástí celého konferenčního dne s odhalováním tajemství úspěchu jednotlivých řečníků. Rádi byste navázali kontakt s obchodníky z některé ze zúčastněných společností a stali se součástí jejich týmu? Nebo byste naopak ocenili kontakty na možné nové členy svého týmu? Během networkingu je možné vše.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu.

KONFERENCE SE KONÁ POD ZÁŠTITOU

MÉDIA

Kromě vydavatelství First Class Publishing a.s., které vydává časopisy First Class a Business Leaders a pod jeho záštitou se Tajemství obchodu koná, rádi přivítáme i zástupce dalších médií. Vzhledem k omezenému počtu míst doporučujeme zažádat o akreditaci co nejdříve