• Program přednášek

  5. 4. 2018

 • Petr je zakladatelem projektů FirstClass.cz a BusinessLeaders.cz, autorem knižních bestsellerů 250 zákonů lásky (2015), Dvanáct srdcí (2016) a 100 nejkratších cest k Tobě (2017). Je také jediným tvůrcem magazínu FC (vchází od listopadu 2011).

 • Odrazuje vás vaše okolí? Sami o sobě pochybujete? Máte svůj cíl? Barbora Chuecos vám nabídne svůj pohled na to, jak se vyrovnat s tím, že vám vaše okolí nevěří. Barbora Chuecos vystudovala obchod na VŠE a marketing a výzkum trhu v Belgii. V roce 2000, tři roky po založení společnosti, nastoupila do marketingového oddělení Mary Kay ČR a za další tři roky se stala generální ředitelkou pro ČR a SR. V roce 2011 zvítězila v hlasování čtenářů iHned.cz v rámci ankety TOP 25 žen českého byznysu. Dlouhodobě ji naplňuje práce s lidmi a jejich vnitřním potenciálem, čemuž se věnuje nejen v rámci Mary Kay. Působí jako mentorka v několika vzdělávacích a rozvojových projektech se zaměřením na ženy v byznysu.

 • Prodat nekvalitní produkt je paradoxně snazší, protože je levnější. Proč jít těžší cestou? Jiří Lízálek vás naučí, jak vysvětlit, že se vyplatí si připlatit za kvalitu. Společnost JUST, založená v roce 1930, dala vzniknout systému přímého prodeje ve Švýcarsku. O několik let později si získala celosvětovou prestiž a dnes se její produkty prodávají ve 35 zemích světa. Roku 1992 stál Jiří Lízálek u vzniku JUST CS, výhradního zástupce švýcarského výrobce kosmetickývh produktů JUST v tehdejším Československu. V roce 1995 firma ke svému sortimentu přidala potravinové doplňky zdravé výživy společnosti Nahrin Švýcarsko a stále roste jako výhradní zástupce obou značek v ČR.

 • Jak zvládat těžké začátky? Jak získat podporu okolí a rodiny? Má smysl budovat síť uvnitř rodiny? Nejen tyto otázky vám zodpoví dámy během první panelové diskuse. Zajímá vás k tomuto tématu něco konkrétního? Položte i vy své dotazy a odneste si cenné poznatky zkušenějších kolegů z oboru.

 • Chybí vám vnitřní motivace? Nevíte, jak na to? A jak důležitý je první dojem? To a ještě mnohem víc se dozvíte od Petra Kroupy. Pokud zkusíte Petra Kroupu najít na internetu, pravděpodobně se dozvíte, že „Ing. Petr Kroupa je český basketbalista.“ Ne, nejde o shodu jmen. Petr Kroupa má za sebou úspěšnou basketbalovou dráhu se stříbrnou medailí z české basketbalové ligy a doslova stovkami bodů získaných v českých i evropských soutěžích. Po úspěšné kariéře basketbalisty se začal naplno věnovat podnikání a vybudoval kariéru možná ještě úspěšnější. V současné době je jedním ze šesti partnerů poradenské společnosti Partners a předsedou dozorčí rady Partners Investiční Společnosti.

 • Víte, že neúspěch není opak úspěchu, ale součást cesty k úspěchu? A jak se i přes mnohá "ne" udržet na správné cestě? To vám objasní Roman Hassman. V roce 1990 odjel do USA, kde se více než tři roky živil jako pokrývač i učitel tance. Po návratu do ČR rozjel svoji první větší podnikatelskou aktivitu. Dovoz tanečního oblečení a obuvi. Také vsadil na audiovzdělávání. „Nakoupil jsem si kazety v přepočtu asi za 200 tisíc korun. A dva roky jsem z nich jenom pořád poslouchal úspěšné lidi, jak vyprávějí o své cestě k úspěchu,“ říká. V současnosti je zakladatelem, majitelem nebo podílníkem několika prosperujících společností, jeho úsek Amway má roční obrat vysoko přes 100 milionů korun a je dokonce jedním z 15 členů celoevropského vedení společnosti. „Velkou Hassmanovou předností je, že umí udělat z obyčejných lidí lídry,“ říká Pavel Hájek, který má podíl v jedné z jeho firem.

 • Je pro vás složité nacházet nové a schopné členy týmu? Zabere vám to hodně času? Pánové vám v panelové diskusi odpoví i na tyto otázky. Zajímá vás k tomuto tématu něco konkrétního? Položte i vy své dotazy a odneste si cenné poznatky zkušenějších kolegů z oboru.

 • Potřebujete pomoc s udržením kvality týmu? Víte, jak docílit toho, aby i ti v nižší části hierarchie udržovali stejnou vizi? Máte problém najít čas a energii na budování týmu? Řešení na tyto a podobné problémy vám představí Petr Hrubý. V toce 1998 mu bylo 26 let. Měl za sebou poměrně bohaté zkušenosti s přímým prodejem a skvěle rozjetou kariéru, ale potřeboval jít dál a na trhu nebylo nic, co by mu vyhovovalo. Tehdy se rozhodl jít vlastní cestou a založil Broker Consulting. Společně s bratrem začínal znovu od nuly. Od nuly vybudoval společnost, která v roce 2016 překonala hranici 1 miliardy korun obratu. Z asi 20 lidí, kteří přišli na úplně první školení, zůstávají někteří dodnes. Pro mladé, kteří mají dnes stejný drive jako on, když v 21 letech začínal, považuje za důležitou jednu věc. Aby se nenechali zkazit průměrností lidí kolem sebe. „Protože průměrných, těch je vždycky víc.“

 • Máte problém přesvědčit klienta o důveryhodnosti produktu? Stává se vám, že musíte získávat důvěru stále dokola? Odpovědi se dozvíte v panelové diskusi. Zajímá vás k tomuto tématu něco konkrétního? Položte i vy své dotazy a odneste si cenné poznatky zkušenějších kolegů z oboru.

 • Jak přemýšlet ve velkém? Proč přemýšlet do budoucna bez ohledu na to, kde teď jste? Robert Hanzl vám dá odpovědi a řekne k tématu i mnohem víc. Podnikání má v krvi, do realit se vrhl v roce 2003, kdy ve svých 24 letech začínal jako řadový makléř, v roce 2006 založil s jedním z tehdejších kolegů společnost NEXT Reality, která se za 12 let zařadila mezi nejvýznamnější hráče na realitním trhu. Je také spoluzakladatelem Realitního vzdělávacího institutu a člen asociační rady Asociace realitních kanceláří ČR Dle jeho slov „pracuje v nejlepším oboru, kterým reality a obecně práce makléře, či obchodníka, jsou.“

 • Proč do toho na začátku šel? Proč to budoval? A proč to nakonec prodal? Aleš Buksa se s vámi podělí o svá proč. Ještě jako nadějný hokejista Vítkovic a nadšený muzikant přijel roku 1966 koncertovat do Německa. Rozhodl se tam zůstat, ačkoliv jazyk moc neovládal. Po pěti letech se rozhodl vystudovat dálkově ekonomiku, aby mohl začít nový život. V roce 1978 poznal multi-level marketing, ve kterém viděl svou budoucnost. Do ČR se vrátil v roce 1993, kdy ho oslovila společnost LR international s nabídkou vybudovat ve své domovině její pobočku. Aleš Buksa výzvu přijal a stal se prvním, kdo přivedl multi-level marketing do ČR. Před dvěma lety svůj podíl ve společnosti prodal a dále se věnuje jiným projektům, z nichž velkou část tvoří charita.

 • Petr je zakladatelem projektů FirstClass.cz a BusinessLeaders.cz, autorem knižních bestsellerů 250 zákonů lásky (2015), Dvanáct srdcí (2016) a 100 nejkratších cest k Tobě (2017). Je také jediným tvůrcem magazínu FC (vchází od listopadu 2011).

 • Networking je velmi důležitou součástí celého konferenčního dne s odhalováním tajemství úspěchu jednotlivých řečníků. Rádi byste navázali kontakt s obchodníky z některé ze zúčastněných společností a stali se součástí jejich týmu? Nebo byste naopak ocenili kontakty na možné nové členy svého týmu? Během networkingu je možné vše.