Forum Karlín 26. 3. 2019

Koupit vstupenky

Profesní kariéru zahájila jako programová manažerka Diamond Clubu mezinárodní sítě hotelů Hilton. V roce 1998 nastoupila na první pozici ve společnosti AAA Auto, kde dostala příležitost vytvořit zcela nové oddělení, call centrum. Za jejího řízení se z projektu stalo jedno z nejmodernějších a největších pracovišť v České republice. Od roku 2006 převzala i vedení lidských zdrojů, o rok později se stala viceprezidentkou společnosti. Posledních 6 let je generální ředitelkou celé skupiny. Je jedinou ženou v čele společnosti mezi největšími obchodníky s auty v Evropě. Opakovaně se umisťuje v prestižní anketě TOP 25 žen českého byznysu a jako uznávaná odbornice na problematiku call center přednáší na oborových konferencích.

Téma přednášky: Motivace obchodního týmu

 • Program přednášek

  26. 3. 2019


 • Petr je zakladatelem projektů FirstClass.cz a BusinessLeaders.cz, autorem knižních bestsellerů 250 zákonů lásky (2015), Dvanáct srdcí (2016) a 100 nejkratších cest k Tobě (2017). Je také jediným tvůrcem magazínu FC (vchází od listopadu 2011).


 • Jeho školeními a přednáškami prošlo více než sto tisíc účastníků, jeho knihy zná půl milionu čtenářů. Cesta Iva Tomana k úspěchu ale nebyla snadná. Po roce 1989 začal podnikat ve výrobě nábytku a dostal se do dluhů. Aby se jich zbavil, pustil se do přímého prodeje potravinových doplňků. Brzy se stal nejlepším prodejcem a svůj talent zúročil v prvních dvou knihách o budování multilevel marketingu. Následovalo založení vlastní společnosti, kde v praxi zkouší nové postupy, taktiky a strategie marketingu a osobního rozvoje. Souběžně s pořádáním školení a psaním knih se věnuje nové metodě učení cizích jazyků, kterou pomáhal vyvinout.

  Téma přednášky: Moje tajemství obchodu


 • Konzultacím se Rastislav Zachar věnuje už přes 20 let. Vše odstartovalo okamžikem, kdy začal pracovat jako obchodník ve slovenské pobočce Business Success. V roce 1996 využil nabídnuté příležitosti a převzal řízení pod sebe. Jen o pár let později přišla možnost vybudovat firmu v České republice. Přes počáteční váhání se to ukázalo jako jeho nejlepší životní rozhodnutí. Dnes má společnost na svém kontě tisíce dodaných seminářů a kurzů pro všechny úrovně managementu. Vedle přednášení píše Rastislav Zachar články a knihy o motivaci, úspěchu a manažerské práci.


 • Dr. Petr Pacher (zakladatel Institute of Applied Psychology) povede jedinečný workshop, připravený na míru pro Tajemství obchodu. Pod jeho zkušeným dohledem projdou účastníci psychologickou hrou Get2KnowMe®. Účelem je získat hluboké porozumění sobě samotnému i ostatním lidem. V průběhu workshopu se účastníci dále dozvědí, jakou osobnost a kompetence potřebuje mít úspěšný obchodník a naučí se několik tipů pro pracovní rozvoj.


 • Profesní kariéru zahájila jako programová manažerka Diamond Clubu mezinárodní sítě hotelů Hilton. V roce 1998 nastoupila na první pozici ve společnosti AAA Auto, kde dostala příležitost vytvořit zcela nové oddělení, call centrum. Za jejího řízení se z projektu stalo jedno z nejmodernějších a největších pracovišť v České republice. Od roku 2006 převzala i vedení lidských zdrojů, o rok později se stala viceprezidentkou společnosti. Posledních 6 let je generální ředitelkou celé skupiny. Je jedinou ženou v čele společnosti mezi největšími obchodníky s auty v Evropě. Opakovaně se umisťuje v prestižní anketě TOP 25 žen českého byznysu a jako uznávaná odbornice na problematiku call center přednáší na oborových konferencích.


 • Jak zvládat těžké začátky? Jak získat podporu okolí a rodiny? Má smysl budovat síť uvnitř rodiny?

  Nejen tyto otázky vám zodpoví dámy během první panelové diskuse. Zajímá vás k tomuto tématu něco konkrétního? Položte i vy své dotazy a odneste si cenné poznatky zkušenějších kolegů z oboru.


 • Před patnácti lety stál u zrodu inzertního serveru Hyperinzerce. To, co začalo jako vedlejší projekt dvou počítačových nadšenců, se rychle změnilo na jeden z nejúspěšnějších českých internetových portálů. Pracovat začal Petr Beneš už ve čtrnácti letech. Každý den po konci vyučování se přesunul k telefonu a prodával knihy. Dařilo se mu natolik dobře, že brzy začal školit ostatní operátory a stal se vedoucím týmu v call centru. V devatenácti letech založil vlastní firmu s výpočetní technikou. Protože nebyl spokojený s dostupnými možnostmi inzerce, rozhodl se to změnit. Dnes společnost HyperMedia vlastní a provozuje už 70 projektů na mezinárodních trzích. Základem úspěchu byla tvrdá práce a pozitivní pohled na věc.


 • Od klepání na dveře až po úspěšný prodej firmy. Taková je dosavadní kariérní cesta Davida Koláře. Notorický inovátor, milovník moderních obchodních postupů a technologií, salesový vizionář, autor pořadu Sales ráno s Davidem a Davidem. Byl spolumajitelem známého portálu pro obchodníky BusinessAnimals.cz a pomohl ho dovést k úspěšnému exitu. Aktuálně spolupracuje s ambiciózními podnikateli a jednotlivci a pomáhá jim překonávat limity, před kterými se nacházejí. Když se řekne motivace a úspěch, tak se vás David Kolář zeptá: „A kolik vyděláváš peněz?“ Teprve zde se začíná pracovat.


 • Petr Borkovec vystudoval Provozně-ekonomickou fakultu na Mendelově univerzitě v Brně, zároveň zde mnoho let přednášel a publikoval odborné články. V roce 2001 se dostal do světa finančního poradenství, kde dostal příležitost uplatnit svoje strategické myšlení a odhodlanost. Už jedenáctým rokem buduje se společníky firmu Partners, ve které zastává pozici předsedy představenstva. Má vlastní investiční společnost spravující nové projekty v cestování, gastronomii a počítačových hrách.


 • Petr je zakladatelem projektů FirstClass.cz a BusinessLeaders.cz, autorem knižních bestsellerů 250 zákonů lásky (2015), Dvanáct srdcí (2016), 100 nejkratších cest k Tobě (2017) a Protože (2018). Je také jediným tvůrcem magazínu FC (vchází od listopadu 2011).


 • Networking je velmi důležitou součástí celého konferenčního dne s odhalováním tajemství úspěchu jednotlivých řečníků. Rádi byste navázali kontakt s obchodníky z některé ze zúčastněných společností a stali se součástí jejich týmu? Nebo byste naopak ocenili kontakty na možné nové členy svého týmu? Během networkingu je možné vše.


Share

Karolína Topolová