Forum Karlín 5. 4. 2018

Koupit vstupenky

Lucie Záleská se zabývá přímým prodejem již od konce 90. let. Roku 2010 přijala nabídku otevřít pro Českou a Slovenskou republiku pobočku PartyLite americké společnosti s více než stoletou historií. Výzvy se ujala skutečně zodpovědně a společnost má dnes, po necelých osmi letech fungovaní, více než 10,000 poradkyň.

„Jsem šťastná, že mohu být součástí společnosti, která pomáhá ženám plnit jejich sny. Jsem skutečným důkazem toho, že pokud po něčem toužíme a moc si to přejeme, tak toho dosáhneme. Stačí se trochu snažit,“ říká Lucie Záleská.

 • Program přednášek

  26. 3. 2019


 • Petr je zakladatelem projektů FirstClass.cz a BusinessLeaders.cz, autorem knižních bestsellerů 250 zákonů lásky (2015), Dvanáct srdcí (2016) a 100 nejkratších cest k Tobě (2017). Je také jediným tvůrcem magazínu FC (vchází od listopadu 2011).


 • Jeho školeními a přednáškami prošlo více než sto tisíc účastníků, jeho knihy zná půl milionu čtenářů. Cesta Iva Tomana k úspěchu ale nebyla snadná. Po roce 1989 začal podnikat ve výrobě nábytku a dostal se do dluhů. Aby se jich zbavil, pustil se do přímého prodeje potravinových doplňků. Brzy se stal nejlepším prodejcem a svůj talent zúročil v prvních dvou knihách o budování multilevel marketingu. Následovalo založení vlastní společnosti, kde v praxi zkouší nové postupy, taktiky a strategie marketingu a osobního rozvoje. Souběžně s pořádáním školení a psaním knih se věnuje nové metodě učení cizích jazyků, kterou pomáhal vyvinout.

  Téma přednášky: Moje tajemství obchodu


 • Konzultacím se Rastislav Zachar věnuje už přes 20 let. Vše odstartovalo okamžikem, kdy začal pracovat jako obchodník ve slovenské pobočce Business Success. V roce 1996 využil nabídnuté příležitosti a převzal řízení pod sebe. Jen o pár let později přišla možnost vybudovat firmu v České republice. Přes počáteční váhání se to ukázalo jako jeho nejlepší životní rozhodnutí. Dnes má společnost na svém kontě tisíce dodaných seminářů a kurzů pro všechny úrovně managementu. Vedle přednášení píše Rastislav Zachar články a knihy o motivaci, úspěchu a manažerské práci.


 • Dr. Petr Pacher (zakladatel Institute of Applied Psychology) povede jedinečný workshop, připravený na míru pro Tajemství obchodu. Pod jeho zkušeným dohledem projdou účastníci psychologickou hrou Get2KnowMe®. Účelem je získat hluboké porozumění sobě samotnému i ostatním lidem. V průběhu workshopu se účastníci dále dozvědí, jakou osobnost a kompetence potřebuje mít úspěšný obchodník a naučí se několik tipů pro pracovní rozvoj.


 • Profesní kariéru zahájila jako programová manažerka Diamond Clubu mezinárodní sítě hotelů Hilton. V roce 1998 nastoupila na první pozici ve společnosti AAA Auto, kde dostala příležitost vytvořit zcela nové oddělení, call centrum. Za jejího řízení se z projektu stalo jedno z nejmodernějších a největších pracovišť v České republice. Od roku 2006 převzala i vedení lidských zdrojů, o rok později se stala viceprezidentkou společnosti. Posledních 6 let je generální ředitelkou celé skupiny. Je jedinou ženou v čele společnosti mezi největšími obchodníky s auty v Evropě. Opakovaně se umisťuje v prestižní anketě TOP 25 žen českého byznysu a jako uznávaná odbornice na problematiku call center přednáší na oborových konferencích.


 • Jak zvládat těžké začátky? Jak získat podporu okolí a rodiny? Má smysl budovat síť uvnitř rodiny?

  Nejen tyto otázky vám zodpoví dámy během první panelové diskuse. Zajímá vás k tomuto tématu něco konkrétního? Položte i vy své dotazy a odneste si cenné poznatky zkušenějších kolegů z oboru.


 • Před patnácti lety stál u zrodu inzertního serveru Hyperinzerce. To, co začalo jako vedlejší projekt dvou počítačových nadšenců, se rychle změnilo na jeden z nejúspěšnějších českých internetových portálů. Pracovat začal Petr Beneš už ve čtrnácti letech. Každý den po konci vyučování se přesunul k telefonu a prodával knihy. Dařilo se mu natolik dobře, že brzy začal školit ostatní operátory a stal se vedoucím týmu v call centru. V devatenácti letech založil vlastní firmu s výpočetní technikou. Protože nebyl spokojený s dostupnými možnostmi inzerce, rozhodl se to změnit. Dnes společnost HyperMedia vlastní a provozuje už 70 projektů na mezinárodních trzích. Základem úspěchu byla tvrdá práce a pozitivní pohled na věc.


 • Od klepání na dveře až po úspěšný prodej firmy. Taková je dosavadní kariérní cesta Davida Koláře. Notorický inovátor, milovník moderních obchodních postupů a technologií, salesový vizionář, autor pořadu Sales ráno s Davidem a Davidem. Byl spolumajitelem známého portálu pro obchodníky BusinessAnimals.cz a pomohl ho dovést k úspěšnému exitu. Aktuálně spolupracuje s ambiciózními podnikateli a jednotlivci a pomáhá jim překonávat limity, před kterými se nacházejí. Když se řekne motivace a úspěch, tak se vás David Kolář zeptá: „A kolik vyděláváš peněz?“ Teprve zde se začíná pracovat.


 • Petr Borkovec vystudoval Provozně-ekonomickou fakultu na Mendelově univerzitě v Brně, zároveň zde mnoho let přednášel a publikoval odborné články. V roce 2001 se dostal do světa finančního poradenství, kde dostal příležitost uplatnit svoje strategické myšlení a odhodlanost. Už jedenáctým rokem buduje se společníky firmu Partners, ve které zastává pozici předsedy představenstva. Má vlastní investiční společnost spravující nové projekty v cestování, gastronomii a počítačových hrách.


 • Petr je zakladatelem projektů FirstClass.cz a BusinessLeaders.cz, autorem knižních bestsellerů 250 zákonů lásky (2015), Dvanáct srdcí (2016), 100 nejkratších cest k Tobě (2017) a Protože (2018). Je také jediným tvůrcem magazínu FC (vchází od listopadu 2011).


 • Networking je velmi důležitou součástí celého konferenčního dne s odhalováním tajemství úspěchu jednotlivých řečníků. Rádi byste navázali kontakt s obchodníky z některé ze zúčastněných společností a stali se součástí jejich týmu? Nebo byste naopak ocenili kontakty na možné nové členy svého týmu? Během networkingu je možné vše.


Share

Lucie Záleská