Slide Barbora Chuecos Generální ředitelka Mary Kay CZ, SK

Kongresové centrum Olšanka, 7. 04. 2021

Koupit vstupenky

JV prodeji se pohybuji od roku 1997, kdy jsem začínal jako řadový prodejce vysavačů ve firmě Vorwek. Dnes pracuji jako konzultant a lektor ve firmě Business Success, kde jsem již 14 let a stále prodávám majitelům a šéfům firem školení a kurzy. Nejsem psycholog ani majitel velké firmy. Jsem prodejce jako vy a každý měsíc začínám s nulou. Nemám čas na složité teorie, nemám čas na chyby.

Téma přednášky: Tajemství vnitřní motivace

Prodej a tenis má několik společných vlastností. V tenise je důležité mít techniku, ale bez dobré psychiky je technika nefunkční. Prodejce může mít dobrou techniku prodeje, ale bez dobré psychiky nemá šanci, ztrácí motivaci. Vyrovnanou psychiku u prodejce tvoří ve velké míře jeho vztahy, a to hlavně v oblasti soukromí. Proč se s některými zákazníky cítim demotivován? Proč si mám, jako prodejce, dát na některé lidi pozor? Jak poznat zákazníka, kterého je lépe nemít? Co prodejce musí dělat, aby měl energii a motivaci k prodeji? Tato témata budou součástí workshopu.
Dostanete naprosto jiný pohled na posílení sebevědomí. Dostanete jiné informace, než na které jste zvyklí.
Upozornění: informace budou velmi jednoduché. Dnešní svět je plný komplexností a „nevysvětlitelných” vztahů. Funguje jednoduchost a tu budeme řešit my.

Share

Martin Staněk