Forum Karlín 26. 3. 2019

Koupit vstupenky

Vystudoval všeobecné lékařství, které ho následně přivedlo k psychologii a managementu. Při práci vychází z ryze praktického přístupu, protože „jen trénink praxí přináší výsledky“, jak říká. Se svým týmem se věnuje zejména výzkumu v oblasti psychodiagnostiky, konverzační hypnózy a vývoji nových metod pro vzdělávání formou výcviku, jimiž prošlo už několik stovek tisíc lidí. Rád se věnuje obchodu a také přednáší na několika vysokých školách v ČR i v zahraničí. Je ambasadorem pro University of Applied Management, kde učí manažery praktickým dovednostem, aby dokázali zvládat práci s precizními výsledky, které jsou odrazem jejich kompetencí a rovněž to dokázali naučit pracovníky ve svých týmech.

Dr. Petr Pacher (zakladatel Institute of Applied Psychology) vystoupí na konferenci jako speciální host. Osobně povede jedinečný workshop, připravený na míru pro Tajemství obchodu. Pod jeho zkušeným dohledem projdou účastníci psychologickou hrou Get2KnowMe®. Účelem je získat hluboké porozumění sobě samotnému i ostatním lidem. V průběhu workshopu se účastníci dále dozvědí, jakou osobnost a kompetence potřebuje mít úspěšný obchodník a naučí se několik tipů pro pracovní rozvoj.

Téma workshopu: Psychologický trénink Get2KnowMe® – Aplikační workshop pro Obchodníky-lovce i Obchodníky-pečovatele, aby strávili chvilku sami se sebou a prokazatelně zlepšili svoje výsledky

Share

Petr Pacher